lv
 

OEHLBACH Art. No. 20538 NF SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Bordeaux 8m SUBVUFERA KABELIS (cena par gab.)

OEHLBACH Art. No. 20538 NF SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Bordeaux 8m SUBVUFERA KABELISOEHLBACH Art. No. 20538 NF SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Bordeaux 8m SUBVUFERA KABELIS
€ 63.99
  • Sazināties
  • Vēlos pasūtīt
Preces kods: Art. No. 20538
Ir veikalā

AVEX salons tagad Brīvības gatvē 226 K-4, Rīgā 

Vairāk kā 500m2 plašas telpas, kuras piepildītas ar lieliskiem audio produktiem dažādām gaumēm un finansiālajām iespējām!

Privāta BEZMAKSAS STĀVVIETA KLIENTIEM tieši pie jaunā salona!

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

1. Vari droši veikt pirkumu tiešsaistē izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums tiešsaistē tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad tajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā adresē nākamajā vai aiznākamajā dienā

2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030


Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

Preassembled subwoofer cable for connecting active subwoofers to home-cinema systems! Just the thing for connecting active subwoofers to AV receivers. The inner conductor´s large diameter and the coaxial design mean that this Oehlbach cable is particularly suitable for the transmission of low frequencies. The inner conductor made from oxygen-free OFC copper also guarantees absolutely precise and powerful bass reproduction. The effective copper-braid shielding eliminates any occurring signal interference and guarantees perfect transmission quality. The subwoofer cable is extremely flexible in spite of its being very robust and also comes with solid plugs that are responsible for creating the optimum contact.

  • 24- carat gold-plated contacts 
  • Double shielding
  • Robust plastic sheathing 
  • OFC – oxygene free copper
  • Highly flexible cable 
  • Solid metal housing
Inner conductor material HPOCC®
Cable sheathing plastic
Cable geometry Round
Plug type straight
Shielding material 1 x copper braid
 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu