lv
 

InAkustik Item-No. 006044007 Excellence Digital Cable 0.75m KOAKSIĀLAIS KABELIS (cena par gab.)

InAkustik Item-No. 006044007 Excellence Digital Cable 0.75m KOAKSIĀLAIS KABELISInAkustik Item-No. 006044007 Excellence Digital Cable 0.75m KOAKSIĀLAIS KABELISInAkustik Item-No. 006044007 Excellence Digital Cable 0.75m KOAKSIĀLAIS KABELIS
€ 73.99
  • Sazināties
  • Vēlos pasūtīt
Preces kods: Item-No. 006044007
Ir veikalā

AVEX salons tagad Brīvības gatvē 226 K-4, Rīgā 

Vairāk kā 500m2 plašas telpas, kuras piepildītas ar lieliskiem audio produktiem dažādām gaumēm un finansiālajām iespējām!

Privāta BEZMAKSAS STĀVVIETA KLIENTIEM tieši pie jaunā salona!

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

1. Vari droši veikt pirkumu tiešsaistē izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums tiešsaistē tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad tajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā adresē nākamajā vai aiznākamajā dienā

2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030


Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)
  • 2-fold coaxial construction
  • 75 Ohm impedance
  • 2 x 2-fold shielding
  • Silver-plated conductors
  • Solid core
  • Very low jitter

The Excellence digital cable has two separately routed shields. This means that the sensitive audio data is optimally protected from external interferences. The digital music signal is precisely transmitted through the silver-plated conductor and the perfectly adapted impedance (Low Jitter). This enables a natural and dynamic sound for high resolution audio formats. The solid 24 carat gold-plated metal connectors constantly ensure maximum contact and minimal contact resistance.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu