lv
 

REVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statne (cena par pāri)

REVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statne
€ 399.00
Preces kods: ATALANTE 5 STANDS BLACK
Ir veikalā

Atradi šo produktu Latvijā kaut kur lētāk? Sūti saiti ar šo piedāvājumu uz info@avex.lv un saņem mūsu piedāvāto cenu, ja tas būs iespējams!

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

 1. Vari droši veikt pirkumu On-Line izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums On-Line tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad šajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā vietā nākamajā vai aiznākamajā dienā

 2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde ir būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

ATALANTE 5 STAND

ATALANTE 5 STANDS have been designed to specifically match the ATALANTE 5. Its solid iron construction offers perfect stability to your speakers.

It is built to last and is the perfect addition to your pair of ATALANTE 5. Designed in collaboration with the A+A Agency, it is a great combination of style and solidity.

We thought about all the attributes a perfect stand must have, and offer golden spikes or rubbers depending on the type of floor that you have, with a small footprint. You even have a dedicated space to stores your records safely, under the speakers.

Dimensions Base Plate: 460 x 395mm
Height: 404mm
Height (with spikes): 428mm
Dimensions Top Plate: 345 x 410mm
Weight: 10.5kg
Colours: Black