lv
 

REVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statne (cena par pāri)

REVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statneREVIVAL AUDIO ATALANTE 5 STANDS BLACK Akustisko sistēmu statne
€ 399.00
Preces kods: ATALANTE 5 STANDS BLACK
Ir veikalā

AVEX SIA jaunā mājvieta no 01.05.2024 ir Brīvības gatvē 226 K-4, Rīgā !

Vēl ērtāka atrašanās vieta! Plaša privāta BEZMAKSAS STĀVVIETA KLIENTIEM  tieši pie jaunā salona!

Mēs esam pārvākušies, bet šobrīd vēl neesam atvērti kā salons audiotehnikas entuziastiem.

Bet, ja jau tagad vēlies iegādāties kādu audio produktu no mūsu bagātīgā piedāvājuma un šis produkts mājas lapā ir ar atzīmi "Ir veikalā", tad droši veic pirkumu tiešsaistē, jo piegādāt to varēsim ar kurjeru arī šajās dienās!

Bet, ja tomēr Tevis izvēlētais produkts nav pieejams mūsu noliktavā, veic tā pasūtījumu/pieprasījumu!

Ja tomēr ir nepieciešama kāda konsultācija produkta iegādei vai ir kāds cits jautājums ko vēlies mums uzdot - zvani 22003030 vai raksti info@avex.lv

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

ATALANTE 5 STAND

ATALANTE 5 STANDS have been designed to specifically match the ATALANTE 5. Its solid iron construction offers perfect stability to your speakers.

It is built to last and is the perfect addition to your pair of ATALANTE 5. Designed in collaboration with the A+A Agency, it is a great combination of style and solidity.

We thought about all the attributes a perfect stand must have, and offer golden spikes or rubbers depending on the type of floor that you have, with a small footprint. You even have a dedicated space to stores your records safely, under the speakers.

Dimensions Base Plate: 460 x 395mm
Height: 404mm
Height (with spikes): 428mm
Dimensions Top Plate: 345 x 410mm
Weight: 10.5kg
Colours: Black
 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu