lv
 

OEHLBACH Art. No. 204505 NF 214 SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Anthracite 5m SUBVUFERA KABELIS (cena par gab.)

OEHLBACH Art. No. 204505 NF 214 SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Anthracite 5m SUBVUFERA KABELISOEHLBACH Art. No. 204505 NF 214 SUB SUBWOOFER RCA PHONO CABLE Anthracite 5m SUBVUFERA KABELIS
€ 139.99
  • Sazināties
  • Vēlos pasūtīt
sadalīt 6 daļās = € 23.33
Preces kods: Art. No. 204505
Ir veikalā

AVEX salons tagad Brīvības gatvē 226 K-4, Rīgā 

Vairāk kā 500m2 plašas telpas, kuras piepildītas ar lieliskiem audio produktiem dažādām gaumēm un finansiālajām iespējām!

Privāta BEZMAKSAS STĀVVIETA KLIENTIEM tieši pie jaunā salona!

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

1. Vari droši veikt pirkumu tiešsaistē izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums tiešsaistē tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad tajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā adresē nākamajā vai aiznākamajā dienā

2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030


Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

Excellently made preassembled subwoofer cable for connecting active subwoofers to home-cinema systems! Just the thing for connecting active subwoofers to AV receivers. The inner conductor´s large diameter and the coaxial design mean that this Oehlbach cable is particularly suitable for the transmission of low frequencies. The inner conductor made from SPC/OFC - silver-plate oxygen-free copper also guarantees absolutely precise and powerful bass reproduction. The effective copper-braid multiple shielding eliminates any occurring signal interference and guarantees perfect transmission quality. A 24-carat gold-plated metal cinch plug guarantees perfectly reliable contact and pleasant handling.

  • 24- carat gold-plated contacts 
  • Robust plastic sheathing
  • Solid full-metal plug 
  • SPC - silver-plated copper
  • highly flexible cable 
  • Solid metal housing
Cable sheathing plastic
Shielding quantity Effective dual shielding
Cable geometry Round
Special length  Also available in individual customised lengths
Plug type straight
Shielding material 2 x copper braids
 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu