lv
 

OEHLBACH Art. No. 205715 NF 1 Y-SUB SUBWOOFER Y-RCA PHONO CABLE 15m

OEHLBACH Art. No. 205715 NF 1 Y-SUB SUBWOOFER Y-RCA PHONO CABLE 15mOEHLBACH Art. No. 205715 NF 1 Y-SUB SUBWOOFER Y-RCA PHONO CABLE 15m
€ 99.99 Bez atlaides € 129.00
Preces kods: Art. No. 205715
Ir veikalā

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

 1. Vari droši veikt pirkumu On-Line izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums On-Line tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad tajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā vietā nākamajā vai aiznākamajā dienā

 2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde ir būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

Very well-made preassembled Y-subwoofer cable for connecting active subwoofers to home-cinema systems. Just the thing for connecting active subwoofers (stereo input) to AV receivers (mono output). The inner conductor made from oxygen-free OFC copper also guarantees absolutely precise and powerful bass reproduction. The effective copper-braid multiple shielding eliminates any occurring signal interference and produces perfect transmission qualities. A 24-carat gold-plated cinch plug guarantees perfectly reliable contact and pleasant handling.

  • 24- carat gold-plated contacts 
  • Multiple shielding
  • Robust plastic sheathing 
  • Solid full-metal plug
  • OFC – oxygene free copper
Inner conductor material HPOCC®
Cable geometry Round
Special length  Also available in individual customised lengths
Plug type straight