lv
 

DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)

DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)DENON HOME 250 Black bezvadu skaļrunis (gab.)
€ 489.99 Bez atlaides € 499.00
  • Sazināties
  • Vēlos pasūtīt
Preces kods: HOME 250 Black

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

 1. Vari droši veikt pirkumu On-Line izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums On-Line tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad tajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā vietā nākamajā vai aiznākamajā dienā

 2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde ir būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

DENON HOME 250

“Denon Home” sērija aizpilda jūsu mājas ar lielisku bezvadu skaņu. Spēcīgā Denon Home 250 ar savu apbrīnojamo skaņu skatuvi ievelk jūsu mūziku ikvienā stūrī, pat lielās telpās. Savienojiet to pārī ar citu Denon Home 250 stereo vai apvienojiet to ar citiem IEBŪVĒTAJIEM produktiem.

Stereo skaļrunis
Divvirzienu, 4 skaļrunis + pasīvais rad., 4 hamp
HEOS iebūvēts
Airplay2
3 ātrās izvēles
Iebūvēts Mics (vēlākai lietošanai)

ATJAUNINĀT UZ LIELISKU BEZVADU SKAŅU

Izbaudiet izcilu skaņu, izmantojot Denon Home Series. Bez piepūles straumējiet savu iemīļoto mūziku un ar vieglu pieskārienu izmantojiet ātro priekšatlasi. Izbaudiet iespaidīgu akustisko izpildījumu, balstoties uz 110 gadus ilgām skaņas inovācijām.

VARENS IZPILDĪTĀJS.

Tāpat kā ikviens Denon “Denon Home 250” ir uzbūvēts, lai nodrošinātu lielisku skaņas kvalitāti. Izmantojot progresīvu akustisko aparatūru, prasmīgi noregulētu digitālo signālu apstrādi un izcilus draiverus, “Denon Home 250” piedāvā skaidrākos augstumus un dziļākos plūdumus. Izbaudiet izcilību katrā sitienā.

JŪSU MĀJAS SKAŅAS PĒC JŪSU PAVĒLES.

“Denon Home Series” sadarbojas ar jaunākajiem balss asistentiem. Izmantojiet viedo skaļruni vai tālruni, vienkārši runājiet komandās ar Amazon Alexa, Google Assistant un Apple Siri. Palūdziet atskaņot mūziku, pagriezt skaļumu uz augšu, pāriet uz nākamo ierakstu un vēl daudz ko citu. Lai izmantotu Amazon Alexa, lejupielādējiet MĀJAS izklaides prasmes no Amazon Alexa programmas un izbaudiet balss vadību no jebkuras Echo ierīces (pārdodas atsevišķi). *


* skaļrunim Denon Home 250 ir iebūvēts mikrofons ar iebūvētu balss asistenta atbalstu, kas 2020. gadā jāpievieno, atjauninot programmaparatūru. Šis mikrofons netiks iespējots bez jūsu atļaujas.

PREMIUM PRE-SELECTION.

Izmantojot trīs ātrās izvēles pogas, jūs varat ērti saglabāt savas iecienītākās interneta radiostacijas, lai tās baudītu, kad vien vēlaties, bez grūtībām veikt meklēšanu.

VIEDTELEFONA IESTATĪŠANA.

HEOS App ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu darbu. Lejupielādējiet to no Apple veikala vai Play veikala un dažu minūšu laikā integrējiet Denon Home 250 mājas tīklā. Vienkārši pārvaldiet visu ar mobilo ierīci.

PILNS STEREO AR NELIELU IZMĒRA SKAĻRUŅIEM.

Sapārot divus Denon Home 250 skaļruņus, izmantojot HEOS programmu, un izbaudīt īstu stereo. Denon Home 250 skaļruņi darbojas kā kreisie un labie skaļruņi, lai nodrošinātu Hi-Fi kvalitātes sistēmu, tikai bez sistēmas. Pat klausieties savu “Hi-Res” kolekciju ar precizitāti un uzmanību uz sīkumiem, ko jūsu mūzika ir pelnījusi.

DAĻA NO KAUT KĀ LIELĀKA.

Iegremdējiet sevi bezvadu skanējumā. Vienkārši pievienojiet pāri Denon Home 250 ar DHT-S716H skaņas joslu un DSW-1H skaļruni, lai izveidotu pilnu 5.1 mājas teātra iestatījumu.

IEGŪSTIET APBRĪNOJAMU HEOS PIEREDZI.

Izmantojot IEBŪVĒTO heos, katrai istabai jūsu mājā var būt sava skaņa. Vai arī grupējiet papildu Denon Home skaļruņus, skaņas stabiņus, tīkla atskaņotāju vai AV uztvērējus, lai piepildītu māju ar to pašu dziesmu, izmantojot mājas tīklu. Ar HEOS Built-in, multi-room nozīmē vairākas opcijas.

LIELISKS SASTĀVS.

Ar eleganto dizainu un izsmalcinātajiem materiāliem Denon Home 250 ir pietiekami, lai pirmajā acu uzmetienā pievērstu uzmanību. Un tomēr tā ir pietiekami smalka, lai lieliski apvienotos savā stilā, izpildot visaugstākās estētiskās prasības. Melns vai balts? Izvēlieties savu Denon Home 250.

TUVOJIETIES, LAI SĀKTU DARBU.

Sāc savu muzikālo piedzīvojumu ar vismazāko pieskārienu. Tiklīdz jūsu roka tuvojas, tiek aktivizēts jauns tuvuma noteikšanas augstsprieguma interfeiss. Ietilpīgās pogas iedegas, ļaujot pilnībā un bez aizķeršanās kontrolēt Denon Home 250.

Akustiskā sistēma  
Uzbūve Stereoskaļrunis
Iebūvēti D klases jaudas skaitītāji 4
Skaļruņi 4 + pasīvais radiators
Tweeter 2 x 19 mm
Vidējais diapazons NAV
Basu Skaļrunis 2 x 100 mm + 133 mm pasīvais radiators
Iespējas  
Augstas izšķirtspējas audio atbalsts
USB ievade (lielapjoma atmiņa)
Analogā ievade (3,5 mm mini kontaktligzda)
Stereo pārošana
Lietojums kā Soundbar DHT-S716H aptverošs SPK
Atbalsta zemfrekvences skaļruni ar iebūvētu HEOS
Basa un Augšējo frekvenču vadība
Kontrole  
Tuvuma sensors
Ātrās atlases pogas 3
Skaļums +/-
Atskaņošana/pauze
Bezvadu tehnoloģija  
HEOS iebūvēts
WiFi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
WiFi 5 GHz IEEE 802.11b/g/n
AirPlay 2
Bluetooth
Savienojamība  
USB ports saglabātās mūzikas tiešam savienojumam
Vadu tīkls (RJ-45) JA
3,5 mm AUX ievade
Vispārīgi  
Strāvas padeve (iebūvēta) AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
Izmēri (W x A x D) mm 295 x 216 x 120
Svars kilogramos 3,7