lv
 

OEHLBACH Art. No. 17046 POWERCORD C 7 MAINS CABLE WITH FLAT EUROPLUG Black 1.5m

OEHLBACH Art. No. 17046 POWERCORD C 7 MAINS CABLE WITH FLAT EUROPLUG Black 1.5mOEHLBACH Art. No. 17046 POWERCORD C 7 MAINS CABLE WITH FLAT EUROPLUG Black 1.5m
€ 14.99 Bez atlaides € 17.99
Preces kods: Art. No. 17046
Ir veikalā

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" tad dotais produkts ir mūsu veikalā

 1. Vari droši veikt pirkumu On-Line izvēloties piegādes veidu. Ja pirkums On-Line tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad šajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā vietā nākamajā vai aiznākamajā dienā

 2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde ir būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

OEHLBACH® universal mains cable with at Europlug and appliance connectorthat uses highly pure oxygen-free copper (OFC) as the material forthe inner conductor. Many different types of small electrical and multimediaappliances may be connected to the mains with this reliable cable. Thiscable – which is optionally available either in black or white and in lengthsranging from 1.5 m to 5.0 m – will also connect your end device to the mains. The moulded plugs and the 24-carat gold-plated contacts uarantee long life spans and outstanding contact reliability.

  • 24- carat gold-plated contacts 
  • OFC – oxygene free copper
  • highly flexible cable 
  • VDE-tested
  • High-quality design
Plug Euro plug (CEE7/16)
Jack C7 small-device coupling
Maximum capacity 2,5A/230V