Zvaniet +371 22003030

AVEX - Šis burtu salikums ir veidojies no tādiem vārdiem kā AUDIO (A) VIDEO (V) EXPERT (EX) - AVEX!

Laika gaitā uzkrātā pieredze ir devusi mums iespēju būt par vienu no vadošajiem Audio - Video tehnikas izplatītājiem Latvijā.

AVEX ir distributors tādiem ražotājiem, kā MAGNAT, HECO, OEHLBACH, SCHNEPEL, HIMEDIA, ERARD, NILLKIN, SOUNDMAGIC, SJCAM,

AVEX ir dīleris tādiem ražotājiem, kā SAMSUNG, LG, SONY, DENON, YAMAHA, MARANTZ, B&W, POLK AUDIO, MONITOR AUDIO, SENNHEISER, DALI, INTEGRA, PIONEER, APART AUDIO, IBIZA, QTX, HARMAN/KARDON...

Mūsu piedāvāto produktu klāsts ik dienu kļūst aizvien lielāks un lielāks. Mēs sadarbojamies tikai ar tādiem ražotājiem, kuru produkts ir tik kvalitatīvs, lai mēs to piedāvātu saviem klientiem. Ikviens mūsu klients tiek uztverts kā īpašs, kurš vēlas saņemt visaptverošāko informāciju un kas pats galvenais- rekomendāciju par labāko produktu, kuru izvēlēties konkrētam mērķim.

Lai vieglāk būtu saprast šīs gudrās tēzes, mēģināsim paskaidrot "tautas valodā":

Jums ir vēlme iegādāties kādu Audio/Video/Mobile produktu! Bet nezinat ko izvēlēties? Kur meklēt labāko? Kā nepārmaksāt? Kā "neiegrābties" uz kaut ko nekvalitatīvu? Kā pasūtot nepazaudēt iemaksu, ja tādu nepieciešams veikt? Piekritīsit, diezgan pazīstami jautājumi, domājot par kādu pirkumu!?

Biežākā situācija, ko dzirdam no saviem klientiem, kuri pastāsta par savu pieredzi vēršoties pie kāda no tirgotājiem ir tāda, ka tirgotājs bieži vien pats nezin ko pārdod, piedāvā tikai tāpēc, ka ir izdevīgi pārdot konkrēto preci, neiedziļinoties klienta vēlmēs. Pie mums ir vērts vērsties tieši ar šādiem jautājumiem un mēs no savas puses garantējam, kad jebkurš klients saņems visobjektīvāko informāciju. Jā, iespējams, AVEX visās situācijās nebūs "lētākais", jo mēs neveicam nodokļu optimizēšanas shēmas, mēs neesam vienas dienas, nedēļas, mēneša projekts, kur kādu laiku padarbojoties tas tiek slēgts. Mēs nepiedāvājam nezināmas izcelsmes produktu, kuru pārdodot jau ir šaubas, vai tas maz kalpos klientam vienu nedēļu. Šādās situācijās mēs ļaujam klientam izvēlēties citu tirgotāju, kura piedāvājums konkrētā situacijā liksies labāks. Ne visu biznesā nosaka cena! Tā protams ir svarīga, lai nepārmaksātu par vienu un to pašu preci, pakalpojumu nevajadzīgi, bet ir ļoti daudzi objektīvi aspekti, kāpēc labāk izvēlēties uzticamu tirgotāju, nevis īsa brīža mērķi.

Mums ir vislielākais gandarījums, kad klients atkal atgriežas pie mums pēc nākamā pirkuma. Mēs jūtamies novērtēti, ja mūsu pastāvīgie klienti rekomendē mūs arī saviem paziņām. Un tas ir pats galvenais, ka tirgotājs ir novērtēts, ka klienti paliek apmierināti ar izvēli, kuru tie izdarījuši pie mums.

Jau no pašas darbības sākuma AVEX piedāvā BEZMAKSAS piegādi IKVIENAM pirkumam uz JEBKURU vietu Latvijā. Mazāku pirkumu gadījumā mēs sadarbojamies Omniva kurjerpastu, kas domājams neprasa vairs komentārus attiecībā uz ātru pirkuma piegādi uz jebkuru vietu Latvijā. Īpašos gadījumos mūsu pārstāvis piegādā pirkumu klientam personīgi.

Ja Jums rodas kāds jautājums par audio-video-mobile tehnikas iegādi, neesat pārliecināts par savu izvēli, vai nepieciešama konsultācija, mēs labprāt Jūs uzklausīsim un piedāvāsim risinājumus.

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem katru dienu no 9.00-21.00. Jā, Jūs nekļūdījāties, mēs atbildēsim uz klienta zvanu vai e-pastu arī brīvdienās, svētku dienās, kā arī vakarā arī pēc norādītajiem 21.00 Ja arī neatbildam uz Jūsu telefona zvanu, mēs atzvanīsim visātrākajā momentā, kad tas būs iespējams. Ja arī uz Jūsu e-pastu nesaņemat tūlītēju atbildi, mēs atbildēsim tiklīdz tas būs iespējams, jo iespējams tajā momentā atbildam uz kāda cita klienta jautājumiem. Vēl viena iespēja, kā sazināties ar mums ir t.s. "čata" sadaļa mājas lapā, kur varat uzdot sevis interesējošu jautājumu. Protams, šo iespēju nevajadzētu izmantot garas, komplicētas sarakstes īstenošanai. To labāk darīt vai nu telefona sarunā, vai e-pasta sarakstē.

Mēs esam pietiekoši aktīvi arī sociālajās vietnēs - facebook, twitter, instagram, tāpēc, ja vēlaties uzzināt par aktuālāko mūsu piedāvājumā, iesakam sekot mums šajās vietnēs.


Preču pasūtīšanas iespējas

1. AVEX e-komercijas (pirkumu) sistēma

Izvēlieties avex.lv preču katalogā vēlamo preci un nospiediet pogu "Ielikt grozā".
Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, sekojiet tālakajām norādēm.

Veiciet izmaiņas iepirkuma grozā vai izvēlieties samaksas veidu, ievadiet nepieciešamos komentārus par pasūtījumu un apstipriniet pasūtījumu, nospiežot pogu "Pasūtīt".

Ja jau esat avex.lv reģistrēts lietotājs, norādiet savu lietotājvārdu un paroli. Ja šis ir Jūsu pirmais pirkums, norādiet maksātāja informāciju un nospiediet uz norādes "Pasūtīt nereģistrējoties", vai, ja vēlaties kļūt par reģistrētu avex.lv lietotāju, "Reģistrēties" . Reģistrējoties, norādiet strādājošu e-pasta adresi un paroli.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, un ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības konsultants, apstiprinās pasūtījuma izpildi, kā arī informēs par pirkuma saņemšanas laiku.

vai

2. Tālrunis

Piezvanot pa tālruni 22003030, mūsu tirdzniecības konsultants uzklausīs Jūsu vēlmes, atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī ieteiks Jūsu vēlmēm atbilstošo produktu, noformēs pasūtījumu un informēs par saņemšanas laiku.

vai

2. E-pasts

Nosūtot vēlamā produkta nosaukumu uz e-pasta adresi [email protected], ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības konsultants, sniegs atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumies par produktu un noformēs pasūtījumu un informēs par saņemšanas laiku.

 

Preces apmaksa un saņemšana:

"AVEX" par saņemtajām precēm un pakalpojumiem Jūs varat norēķināties, izmantojot šādus apmaksas veidus:

Pārskaitījums. Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums pa e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas mēs veiksim Jūsu preču piegādi.

Skaidras naudas norēķins. Pirms konkrētā produkta iegādes lūdzam sazināties ar mums un precizēt preces pieejamību.

Bankas maksājumu kartes. Apmaksai tiek pieņemtas dažādas maksājumu kartes.

Visas pasūtītās preces iespējams saņemt vienojoties par piegādi ar mūsu kurjeru vai ar OMNIVA, DPD, VENIPAK